Школяр UA

Безпека на дорозі

На всій території України організація дорожнього руху здійснюється органами виконавчої влади на місцях, мілі­ці­єю, військовою автоінспекцією і дорожньо-експлуатаційною службою, служ­бами комунального господарства, під­приємствами, установами і Державто­інспекцією.
Порядок дорожнього руху на всій території України встановлюється єдиним нормативним актом — Правилами дорожнього руху, що повністю відповідають Закону України «Про дорожній рух».

Дорожні знаки і символи Правил дорожнього руху України відповідають державним стандартам України (ДСТУ 2586-94) і повністю відповідають вимогам Конвенції про дорожні знаки, символи, сигнали і Європейської угоди, яка доповнює цю конвенцію.
Учасники дорожнього руху (водії, пасажири, пішоходи) зобов’язані знати і виконувати Правила дорожнього руху з метою збереження їхнього особистого життя і здоров’я, особистого життя і здоров’я оточуючих їх людей.
Особи, що порушили вимоги Правил дорожнього руху, притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством України. До винуватців можуть застосовуватися засоби громадського впливу, дисциплінарної, адміністративної, цивільної або кримінальної відповідальності залежно від характеру порушень та їхніх наслідків.

 

© 2009-2019 Школяр UA

Натисніть клавішу Enter для пошуку
Натисніть клавішу Enter для пошуку