Школяр UA

Андерсен

Твір за казкою «Снігова Королева»

Що розповіла маленька розбійниця. Твір за казкою «Снігова Королева»

З раннього дитинства мені подобалися жорстокі забави. Мені неважко було полоскотати ножем північного оленя. У мене жила добра сотня голубів. Здавалося, це свідчило про мою любов до птахів, але це було не гак. Якось я схопила одного голуба і так трусонула, що він аж забив крильцями. Після цього я дуже довго сміялася. Я вважала таку поведінку нормальною.

Продовжити

Якщо у серце попадають скалки дзеркала троля (За казкою Г. Х. Андерсена «Снігова королева»)

Казка про Снігову королеву — моя улюблена казка Г. К. Андерсена. Я читала її багато разів, і кожного разу пригоди маленької Герди примушували хвилюватися. Але найбільше я співчувала Каєві, в серце якого попала скалка дзеркала троля.

Продовжити

Немає сил, більших за любов і добро (за казкою Г.-К. Андерсена «Снігова королева»)

Перемога любові і добра над злом - головна тема казки Андерсена "Снігова королева". Відомий казкар стверджує, що сила любові та почуття щирої дружби здатні творити дива.
Маленькі діти - головні герої казки "Снігова королева". Кай і Герда вже давно товаришували. Вони так уподобали одне одного, що ладні були піти на подвиг заради дружби. Так сталося, що проявляти всю силу свого характеру довелося Герді. Кай потрапив у полон до Снігової королеви не за власною волею. Він не зміг самотужки позбутися зачарованого шматочка льоду, що перетворив його на черствого, дражливого та нахабного хлопця. Кай не розумі" власної жалюгідності. Герда ж знала його доброзичливим, гарним, та привітним. Вона вірила, що до Кая повернуться його чесноти. Треба тільки трішечки йому допомогти.

Продовжити

Мої улюблені казки Андерсена

Я дуже люблю вигадувати всілякі чарівні історії. Я й досі вірю, що казка живе поруч, треба тільки вміти впізнавати чарівне у звичайнісінькому, не проходити повз нього. Я дуже зраділа, коли прочитала, що саме так створював свої казки та історії великий данський письменник Ганс Крістіан Андерсен. Здається, він саме так, як я зараз, дивився навколо, а речі, що оточували його, раптом вголос починали розмовляти.

Продовжити

Моє враження від казки Г. К. Андерсена «Снігова королева»

Я захоплений. Я взагалі люблю казки, а тут у одній одразу кілька - і всі різні.
Ось чарівна казка про злого троля, який із своїми поплічниками створив оте страшне дзеркало, що потім зруйнувало не одне людське життя. А поруч побутова казка про хлопчика й дівчинку, яким через їхню бідність не було місця на землі погратися. І їхнім садком був невеличкий ящик із трояндами. А далі буде авантюрна казка про страшні пригоди, які заважатимуть Герді знайти свого названого братика: тут будуть принци й розбійники, принцеси й маленькі розбійниці... Коротше кажучи, казки на будь-який смак під однією палітуркою. Така захоплююча книжка!

Продовжити

Добрий казкар Ханс Крістіан Андерсен

У невеличкій країні біля синього моря жив собі бідний чоботар. Весела вдача та золоті руки — оце й усе, що він мав. Його дружина прала білизну для панів та поралася в убогій господі. У цій родині ріс хлопчик, худенький та бліденький, якого звали Ханс. Понад усе хлопчик полюбляв мріяти, слухати народні пісні й казки, а ще — гуляти серед квітів. Ханс підріс і вирішив стати поетом і актором. Для цього він вирушив до найбільшого міста невеликої країни.

Продовжити

«Сильнішою, ніж вона є, я не можу її зробити!» (за казкою Ганса Хрістіана Андерсена «Снігова королева»)

1. Моє везіння — зустріч з мудрим милим фантазером — казкарем Андерсеном (він навчив вірити в добро, в перемогу доброго людського серця над злом). Мій найсвітліший казковий образ (ніжна, добра, смілива, рішуча Герда, що жила з бабусею і братом Каєм).

2. Вкритий білими ніжними квітами кущ троянди (в невеличкому данському місті кущ цвів серед зими, бо до нього доторкнулися добрі руки дівчинки Герди). Лихо, що скоїлось з Каєм (сколка від люстри троля влучила в око, поцілунок Снігової королеви заморозив його серце, Кай залишив і забув бабусю та Герду). Сміливе рішення Герди (вирушає в пошуках Кая).

Продовжити

«Сильнішою, ніж вона є, я не можу її зробити!» (за казкою Ганса Крістіана Андерсена «Снігова королева)

"Сильнішою, ніж вона є, я не можу її зробити!"
(за казкою Ганса Крістіана Андерсена "Снігова королева)

 

Мені дуже поталанило; що в дитинстві мені зустрівся мудрий, милий фантазер - казкар Андерсен. Бо навчив він мене у наш не дуже веселий час вірити в добро, в перемогу доброго людського серця над злом. Найсвітлішим казковим образом для мене назавжди залишиться героїня його казки "Снігова королева" Герда.

Продовжити

Казка Г. К. Андерсена «Соловей»

Палац китайського імператора. (Палац був розкішним, там росли гарні квіти, а сам палац був із тонкої порцеляни. За палацом був сад, де жив соловей, на якого приїжджали подивитися з усього світу, писали про нього книжки.) Розмова імператора з камергером про солов'я. (Імператор не знав, що у його садку живе така пташка; він захотів послухати її; але ніхто не знав про нього в палаці, крім бідної маленької дівчинки, яка і розповіла про солов'я.) Соловей та імператор. (Імператору сподобався спів пташки; солов'я посадили у клітку, прив'язали за ніжку і не дозволяли літати.)

Продовжити

Хто сильніший за снігову королеву (За казкою Г. Х. Андерсена «Снігова королева»)

У казці Г. К. Андерсена Снігова королева — велична й могутня. Вона може засипати світ снігом, заморозити усе навколо, але найстрашніше — зробити серце людини крижаним і жорстоким. На вигляд королева дуже гарна («Очі її сяяли, як зірки…»). Але не було в тих очах ні тепла, ні миру, бо несли вони лише зло.
Снігова королева поцілувала Кая і зробила його своїм слухняним учнем, позбавила пам’яті та почуття справжньої краси.
Подруга хлопчика Герда вирушила на пошуки товариша. Їй довелося побувати і в чарівному саду жінки, і в розбійниці, і в лапландки та мудрої фінки, і в палаці Снігової королеви. Вона подолала великий шлях, холод і голод, щоб врятувати Кая. А потім своїми слізьми розтопила кригу і скалку чарівного дзеркала. Хлопчик знову став самим собою і подолав чари Снігової королеви.

Продовжити

© 2009-2019 Школяр UA

Натисніть клавішу Enter для пошуку
Натисніть клавішу Enter для пошуку