Школяр UA

Еко Умберто

Діалог автора і читача у постмодерністському романі Умберто Еко «Ім’я троянди»

Автор роману "Ім'я троянди" Умберто Еко - відомий італійський учений і публіцист. Умберто Еко віддав багато сили вивчанню питань художньої творчості. У своєму постмодерністському романі "Ім'я троянди" письменник не лише виконував художні завдання, але й прагне написати твір, який би сформував активного, мислячого читача.

Продовжити

Діалог автора і читача у постмодерністському романі У. Еко «Ім’я троянди»

Автор роману «Ім'я троянди» Умберто Еко — відомий італійський учений і публіцист. Умберто Еко віддав багато сили вивчанню питань художньої творчості. У своєму постмодерністському романі «Ім'я троянди» письменник не лише виконував художні завдання, але й прагне написати твір, який би сформував активного, мислячого читача.

Продовжити

Цікава гра століть і жанрів (за романом У. Еко «їм ‘я троянди»)

Італійський прозаїк, журналіст, професор Болонського університету, почесний професор понад ЗО університетів світу. Письменник працює над науковими дослідженнями у різних галузях — в літературі, історії, філософії. Як теоретик літератури розширив уявлення про постмодернізм і масову культуру.
Всесвітньовідомі романи У. Еко: «Ім'я троянди» (1980), «Маятник Фуко» (1988), «Острів попереднього дня» (1995) та інші.
Перший роман «Ім'я троянди» одразу став широко відомим в усіх країнах світу, приніс письменникові визнання, французький кінорежисер Жан-Жак Анно створив за романом однойменний фільм, який отримав пальму першості серед закордонних фільмів 1987року.
У. Еко лише італійською, англійською мовами, є активним науковим і громадським діячем.
На щастя, в моїх книгах і ясності, і неясності багато... Хай кожен інтерпретує, як хоче.
У. Еко

Продовжити

Цікава гра століть і жанрів (за романом У. Еко “Ім’я троянди”)

Чи бачили ви кінострічки американського режисера Хічкока, автора «фільмів жаху», де звучить моторошна, пронизлива музика? Тривога, оціпеніння сковує всього тебе, коли чекаєш, що зараз потвора з-за рогу будинку накинеться - і ти загинеш у лапищах смерті. І чого боятися? Це ж герой фільму загине. Але ж страшно! І страшно, і цікаво - що буде далі? Такі враження виникали в мене, коли читався роман У. Еко «Ім’я троянди». Книга двічі була відкинута, декілька днів не хотілося братися за читання, але, як щось таємниче і незвідане, вона знову і знову притягувала до себе. Це лабіринт, в який потрапляєш і не заспокоїшся, доки не виберешся звідки на свободу. Це кубик Рубика, який крутиш у руках, складаєш кольори, нервуєш, відкидаєш на деякий час - і знову берешся за справу.

Продовжити

© 2009-2019 Школяр UA

Натисніть клавішу Enter для пошуку
Натисніть клавішу Enter для пошуку