Твен Марк

Чим мені сподобалися Том і Гек? (за твором «Пригоди Тома Сойєра»)

Том Сойєр і Гек Фінн — мої улюблені герої з книги Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». Коли я читаю цю книгу, то мені здається, ніби там пишуть дещо й про мене. Я вчуся непогано, але для мене, так само, як і для Тома, понеділок зранку неприємний. «У понеділок зранку Том Сойєр почував себе дуже нещасним. Так завжди бувало з ним по понеділках, бо цього дня починається тиждень нових страждань у школі». Так справді буває. У п'ятницю не хочеться розлучатися зі школою, а в понеділок важко починати навчання. Але з Томом і Геком усе здається легким. Том навчив мене, як з легкістю робити неприємну справу. Коли він фарбував паркан, усі хлопці наввипередки хотіли хоча б трішечки це спробувати, бо не кожного ж дня «щастить білити паркани».

Детальніше...

Чи легко бути Томом Сойєром?

Чи легко бути Томом Сойєром?
Історія про двох хлопчаків - вигадника і фантазера Тома Сойєра та його вірного друга та зброєносця Гека Фінна - захоплювала не одне покоління читачів. Дуже мало знайдеться дорослих, які б не читали "Пригоди Тома Сойєра". Ця повість належить до тих книжок, які читають у дитинстві і перечитують у дорослому віці, знаходячи дотепи, що загубили через дитячу нерозважливість.
Ця книга - різноманітна та багатобарвна - вміло написаний твір і одночасно пародія на "страшні" дитячі книжки. Це розповідь про людей, які живуть у провінції, вони заражені нудьгою, святенністю, дурними забобонами, але разом із тим - це поема про доволі добрих людей.
У творі Марка Твена (Семюела Клеменса) "Пригоди Тома Сойєра" йде мова про хлопців, яких пригнічує школа та церква, але все ж таки їм вдається жити вільним і щасливим життям.

Детальніше...

Сонячний світ дитинства в романі М. Твена «Пригоди Тома Сойєра»

Видатний американський письменник Марк Твен написав багато книжок, якими зачитується вже багато поколінь людей. І найулюбленіший серед них — роман «Пригоди Тома Сойєра».

Головний герой цього твору — Том. Він — безтурботний школяр, неслухняний, інколи навіть грубий. У голові в нього завжди повно всяких дурних вигадок та капостей. Том може прогуляти заняття в школі, граючись у лісі та уявляючи себе то піратом, то знаменитим розбійником Робіном Гудом. Він навіть тікає з дому, перелякавши і засмутивши цим тітоньку Поллі.

Детальніше...

Світ дитинства в романі Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра»

1. Видатний американський письменник Марка Твен (його творами зачитується багато поколінь людей).

2. "Пригоди Тома Сойєра" — найулюбленіший роман читачів.

3. Суперечливий характер головного героя (безтурботний школяр, неслухняний, інколи грубий, спритний на дурні вчинки та капості; великий мрійник і вигадник, сміливий, чесний, вірний у дружбі, не любить зрадливих, нечесних людей та наклепників).

Детальніше...

Радісний світ дитинства в романі М. Твена «Пригоди Тома Сойєра»

Всесвітню славу відомому американському письменникові Марку Твену принесла трилогія, яка багато в чому носить автобіографічний характер. Перша її частина — "Пригоди Тома Сойєра" — давно вже стала духовним супутником багатьох поколінь читачів, бо у ній письменник малює психологічно достовірно світ дітей з їх потягом до волі, романтики, безпосередності, які протиставляються затхлому, пронизаному лукавством світу дорослих людей.

Детальніше...

Більше статей...

Copyright © 2009-2017. All Rights Reserved.