Конан Дойль

Пам’ятник славетній особистості і її творцю (Артур Конан Дойль «Шерлок Холмс»)

Єдине, що заслуговує на увагу, — низка міркувань

від наслідків до причини. Це й призводить

до успішного розв'язання справи.

Артур Конан Дойль «Шерлок Холмс»

Детальніше...

Шерлок Холмс — мій улюблений літературний персонаж

Англійський письменник, ірландець за походженням. Найпопулярнішими книгами письменника є детективні історії про Шерлока Холмса та його друга доктора Ватсона: «Собака Баскервілів» (1901-1902), «Доли-на жахів» (1914-1915), «Пригоди Шерлока Холмса» (1892-1893). ШерлокХолмс став улюбленцем мільйонів читачів світу, а ім ‘ям його називають тих, хто вміє розплутувати складні історії, відзначається високим інтелектом, знанням життя, прагненням до справедливості.. КонанДойль створив науково-фантастичні романи: «Втрачений світ» (1912), «Отруєний пояс» (1913), «Маракотова безодня» (1929), декілька історичних досліджень. Я захоплююся детективами і прочитав багато творів Агати Крісті, Ед-гара По, Жоржа Сіменона й інших письменників.

Детальніше...

Музей Шерлока Холмса

Твір-опис з елементами розповіді. У 1880-х молодий доктор сидів, чекаючи нових пацієнтів, які так ніколи і не прийшли. Щоб скоротати час, він писав розповіді про людину, яка дуже добре розплутувала злочини. Ці розповіді стали настільки популярні, що доктор вирішив кинути медицину і замість цього стати письменником. Цим доктором був Артур Конан Дойл, а його дітищем був Шерлок Холмс. Холмс і його відомий друг доктор Ватсон жили разом на Бейкер Стріт 2216 їх домоволодільницею була багатостраждальна місіс Хадсон. їй доводилося Т миритися з дивними відвідувачами, стріляниною з револьвера в приміщенні, хімічними експериментами і грою на скрипці в пізній час. У 1990 р. на Бейкер Стріт 2216 був нарешті відкритий музей, хоча це повинно було статися набагато раніше. Врешті-решт, Бейкер Стріт 2216 - найвідоміша адреса в світі, і люди пишуть на неї більше 100 років.

Детальніше...

Захоплююча інтрига твору А. Конан Дойля «Собака Баскервілів»

Не Артур Конан Дойль відкрив світу детективи. «Батьком» детективного жанру був Едгар По - автор блискучих оповідань, у яких уперше з’явився но-шй персонаж - професійний детектив. Але зробив образ більш довершеним саме англійський письменник Артур Конан Дойль, лікар за освітою. Персонаж детектив Шерлок Холмс з’явився у письменника не одразу. Конан Дойль багато вивчав людей, їх поведінку, професійні навички. Студентом він навчався у доктора Белла, який змушував учнів робити висновок про професію та характер людини, спостерігаючи її зовнішній вигляд і поведінку. Конан Дойль вважав інтелект найважливішим для будь-якої людини, цінував у людях полю, силу уяви, наполегливість. Письменник і сам мав усі ці якості, тож багато Хто з читачів і сьогодні думає, шо Артур Конан Дойль і його славетний персонаж Шерлок Холмс - одна й та сама людина.

Детальніше...

Пам’ятник славетній особистості і її творцю

Єдине, що заслуговує на увагу, - низка міркувань від наслідків до причини. Це й призводить до успішного розв’язання справи. Артур Конан Дойль «Шерлок Холмс». Традиція людства - встановлювати пам’ятники на честь славетних особистостей. Серед мільйонів відомих письменників, музикантів, учених, удостоєних цієї честі, закарбовано в камені чи в металі всього одиниці літературних героїв. Серед них - Шерлок Холмс з циклу оповідань Артура Конан Дойля. Він височить біля лондонської станції метро «Бейкер-стріт», де на однойменній вулиці в будинку 221-Б, як написав А. Конан Дойль, мешкав легендарний герой разом з другом лікарем Ватсоном. Чим же підкорив своїх читачів А. Конан Дойль? Чому й понад століття після написання оповідань про Шерлока Холмса шанувальники великого детектива створюють клуби, товариства на його честь?

Детальніше...

Copyright © 2009-2017. All Rights Reserved.