Школяр UA

Коломієць Олексій

Болючі проблеми сучасності у творі «Дикий Ангел» (3 варіант)

Мені здається, кожен з нас повинен вирішувати проблеми сучасності, щоб разом нам вдалося хоч про деякі з них зовсім забути. Якщо ж ми просто будемо ними нехтувати, то цих проблем з кожним роком буде, все більше і більше, і врешті-решт у нас буде не життя, а суцільна проблема. Це, на мою думку, розумів драматург Олексій Коломієць, тому і написав п'єсу "Дикий Ангел", яка стала відтворенням наболілих проблем сучасності, зокрема відносин між старшим і молодшим поколінням.

Продовжити

Болючі проблеми сучасності у творі «Дикий Ангел» (2 варіант)

Сучасність — це те, що відбувається зараз, що хвилює наших близьких, друзів, знайомих... Вирішити проблеми, які ставить перед нами сучасність, знайти себе і допомогти державі. Адже часто ми намагаємося вилізти за рахунок інших людей, забуваємо про чесність, байдуже нам до батьків і їхніх почуттів, а праця стає для нас справжнім покаранням. Олексій Коломієць у своїй п'єсі "Дикий Ангел" намагається вирішити проблеми сучасності, пропонуючи як приклад родину Ангелів.

Продовжити

Болючі проблеми сучасності у творі «Дикий Ангел» (1 варіант)

Кожна епоха несе з собою нові проблеми. Колись для українців було дуже важливо відчути себе вільними, побачити красу нового життя. У творі Олексія Коломїйця перед нами постають інші проблеми. Якою повинна бути справжня людина, що означають для кожного з нас родинні цінності, що таке підлість і чесність, що таке кохання і зрада... Драматург намагається дати відповіді на болючі питання, щиро бажаючи, щоб ми самі могли змінити своє життя, були здатні відповідати за свої вчинки, цінувати батьків.

Перед нами звичайна родина, де четверо дітей. Усі в родині працюють, намагаючись розподілити обов'язки. Середній син Федір майструє, дочка Таня накриває разом з матір'ю стіл, старший син Петро навіть не приїхав, бо весь час працює. Його дружина Ліда згадує: "Петро розказував, ніколи не бачив, щоб батько відпочивав...

Продовжити

Актуальність проблем п’єси Олексія Коломійця «Дикий Ангел»

Микола Зарудний, побратим О.Коломійця, говорив, що той тради-ційний лише в одному - в безмежній любові до свого народу і театру, а в останньому він новатор.
Тема п'єси "Дикий Ангел" не нова, сам автор назвав її "повість про сім'ю". У ній, дійсно, йдеться про найдорожче - сім'ю батьків і дітей, працю, честь роду і його совість, спадкоємність поколінь. Про це писали майже всі письменники. Отже, перед О.Коломійцем стояло нелегке завдання - сказати щось своє, те, що буде актуальним не для одного покоління.

Продовжити

© 2009-2019 Школяр UA

Натисніть клавішу Enter для пошуку
Натисніть клавішу Enter для пошуку