Школяр UA

Конан Дойль

Шерлок Холмс — мій улюблений літературний персонаж

Англійський письменник, ірландець за походженням. Найпопулярнішими книгами письменника є детективні історії про Шерлока Холмса та його друга доктора Ватсона: «Собака Баскервілів» (1901-1902), «Доли-на жахів» (1914-1915), «Пригоди Шерлока Холмса» (1892-1893). ШерлокХолмс став улюбленцем мільйонів читачів світу, а ім ‘ям його називають тих, хто вміє розплутувати складні історії, відзначається високим інтелектом, знанням життя, прагненням до справедливості.. КонанДойль створив науково-фантастичні романи: «Втрачений світ» (1912), «Отруєний пояс» (1913), «Маракотова безодня» (1929), декілька історичних досліджень. Я захоплююся детективами і прочитав багато творів Агати Крісті, Ед-гара По, Жоржа Сіменона й інших письменників.

Продовжити

Музей Шерлока Холмса

Твір-опис з елементами розповіді. У 1880-х молодий доктор сидів, чекаючи нових пацієнтів, які так ніколи і не прийшли. Щоб скоротати час, він писав розповіді про людину, яка дуже добре розплутувала злочини. Ці розповіді стали настільки популярні, що доктор вирішив кинути медицину і замість цього стати письменником. Цим доктором був Артур Конан Дойл, а його дітищем був Шерлок Холмс. Холмс і його відомий друг доктор Ватсон жили разом на Бейкер Стріт 2216 їх домоволодільницею була багатостраждальна місіс Хадсон. їй доводилося Т миритися з дивними відвідувачами, стріляниною з револьвера в приміщенні, хімічними експериментами і грою на скрипці в пізній час. У 1990 р. на Бейкер Стріт 2216 був нарешті відкритий музей, хоча це повинно було статися набагато раніше. Врешті-решт, Бейкер Стріт 2216 - найвідоміша адреса в світі, і люди пишуть на неї більше 100 років.

Продовжити

Захоплююча інтрига твору А. Конан Дойля «Собака Баскервілів»

Не Артур Конан Дойль відкрив світу детективи. «Батьком» детективного жанру був Едгар По - автор блискучих оповідань, у яких уперше з’явився но-шй персонаж - професійний детектив. Але зробив образ більш довершеним саме англійський письменник Артур Конан Дойль, лікар за освітою. Персонаж детектив Шерлок Холмс з’явився у письменника не одразу. Конан Дойль багато вивчав людей, їх поведінку, професійні навички. Студентом він навчався у доктора Белла, який змушував учнів робити висновок про професію та характер людини, спостерігаючи її зовнішній вигляд і поведінку. Конан Дойль вважав інтелект найважливішим для будь-якої людини, цінував у людях полю, силу уяви, наполегливість. Письменник і сам мав усі ці якості, тож багато Хто з читачів і сьогодні думає, шо Артур Конан Дойль і його славетний персонаж Шерлок Холмс - одна й та сама людина.

Продовжити

Пам’ятник славетній особистості і її творцю

Єдине, що заслуговує на увагу, - низка міркувань від наслідків до причини. Це й призводить до успішного розв’язання справи. Артур Конан Дойль «Шерлок Холмс». Традиція людства - встановлювати пам’ятники на честь славетних особистостей. Серед мільйонів відомих письменників, музикантів, учених, удостоєних цієї честі, закарбовано в камені чи в металі всього одиниці літературних героїв. Серед них - Шерлок Холмс з циклу оповідань Артура Конан Дойля. Він височить біля лондонської станції метро «Бейкер-стріт», де на однойменній вулиці в будинку 221-Б, як написав А. Конан Дойль, мешкав легендарний герой разом з другом лікарем Ватсоном. Чим же підкорив своїх читачів А. Конан Дойль? Чому й понад століття після написання оповідань про Шерлока Холмса шанувальники великого детектива створюють клуби, товариства на його честь?

Продовжити

Залiзна логiка головного героя та простота його дедуктивного методу (за оповiданнями Артура Конана Дойля)

Упереше в лiтературi твори, центром яких стає процес логiчного розгадування таємниць, з’явилися у Едгара Аллана По, проте створювачем детективного жанру цiлком справедливо визнано англiйського письменника Артура Конана Дойля, що написав цiлий цикл оповiдань i повiстей про приватного детектива Шерлока Холмса.

Загадки i таємницi завжди приваблюють, але розкриття їх може бути рiзним. Зазвичай лiтературнi герої дiзнавалися про приховане, безпосе редньо беручи участь у подiях, або з розповiдей, але герой творiв Конана переконливо довiв, що розумна i спостережлива людина може, зiставляю чи факти i створюючи логiчнi побудови, розгадати будь-яку загадку, вiдтворити перебiг будь-яких так, нiбито бачила їх на власнi очi.

Продовжити

Залізна логіка головного героя та основні принципи дедуктивного методу

Твір за повістями Артура Конан Дойля. Вперше в літературі твори, в центрі яких було розгадування таємниць, з’явилися в Едгара. По, але насправді засновником детективного жанру справедливо вважати англійського письменника Артура Конан Дойля. Він написав ці-мий цикл оповідань і повістей про приватного детектива Шерлока Холмса. Загадки і таємниці завжди приваблюють і захоплюють. Зазвичай літературні герої дізнаються про таємниці безпосередньо беручи участь у подіях або ж з розповідей інших героїв. Розгадкою таємничих історій, зіставляючи факти І вибудовуючи логічні ланцюжки, у Конан Дойля займається, практично не виходячи зі свого робочого кабінету на Бейкер-стрітт, розумний і спостережливий детектив - Шерлок Холмс. Він на очах у свого приятеля - доктора Ватсона - підновлює картину події, наче сам був на місці злочину.

Продовжити

«Собака Баскервілів» — шедевр детективного жанру

Традиція людства - встановлювати пам’ятники на честь видатних особистостей. Завдяки талантові Артура Конан Дойля ми знайомі зі знаменитим детективом Шерлоком Холмсом, пам’ятник якому встановлено на Бейкер-стрітт, де, за словами письменника, і жив видатний детектив. Серед численних злочинів і таємничих історій, майстерно розплутаних Шерлоком Холмсом, особливо виділяється історія про «Собаку Баскервілів», в якій переплелися реальність і вигадка, і для розгадки якої було потрібне не лише логічне мислення знаменитого детектива, але й спостереження за подіями, що відбуваються, збоку, ведення розслідування на відстані, щоб не злякати неординарного й обережного злочинця.

Продовжити

Мій улюблений детектив

Твір про літературного героя Артура Конан Дойля-Шерлока Холмса. Ім’я всесвітньо відомого детектива Шерлока Холмса вперше з’явилося в повісті «Етюд в яскраво-червоних тонах». На відміну від кримінальних романів Еміліо Габоріо, котрий тільки, ескізно накреслював образ свого героя, Конан-Дойль змальовує Холмсаяскравими соковитими фарбами, це не просто опис злочину і злочинця, а процес інтелектуального пошуку, який веде до розкриття тазмниці злочину. Шерлок Холмс проводить своим методом найтонший аналіз обставин, у яких скоєно злочин, вивчає характер людей, причетних до злочину, і на підставі незначних, на перший погляд, деталей робить свій остаточний і правильний висновок. Шерлок Холмс це не лише геніальний приватний детектив, сміливий, завбачливий, із швидкою реакцією бійця, але й знавець криміналістики, причому її найновіших методів, пов’язаних з наукою, тих, які випереджають тогочасні методи поліційного розшуку.

Продовжити

Чим приваблює мене знаменитий детектив Шерлок Холмс? (Конан Дойль)

Ось уже протягом кількох століть люди захоплюються талановитим детективом Шерлоком Холмсом, дивуються його здібностям. А створив героя своєю уявою і художньою майстерністю англійський письменник Артур Конан Дойль, який вважав, що для того щоб пізнати людство, треба вивчити й дослідити людину.
У своїх шістдесяти оповіданнях про Шерлока Холмса письменник показав людину виняткових розумових здібностей, дуже спостережливу, здатну аналізувати факти і знаходити вихід із найскладніших ситуацій. Сюжети побудовані так, що читач постійно перебуває в напрузі. Він не знає таємниці до кінця.

Продовжити

© 2009-2019 Школяр UA

Натисніть клавішу Enter для пошуку
Натисніть клавішу Enter для пошуку