Школяр UA

Твен Марк

Герої, над якими не владен час… (М. Твен. «Пригоди Тома Сойєра»)

З раннього дитинства перед нами відкривається світ рідної літератури. Але не завжди ми замислюємося над тим, що культура — витвір всього людства, а не однієї нації. А виходить, і українська література —- лише одна з галузей на плодоносному дереві світової літератури.

Продовжити

Чим мені сподобалися Том і Гек? (за твором «Пригоди Тома Сойєра»)

Том Сойєр і Гек Фінн — мої улюблені герої з книги Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». Коли я читаю цю книгу, то мені здається, ніби там пишуть дещо й про мене. Я вчуся непогано, але для мене, так само, як і для Тома, понеділок зранку неприємний. «У понеділок зранку Том Сойєр почував себе дуже нещасним. Так завжди бувало з ним по понеділках, бо цього дня починається тиждень нових страждань у школі». Так справді буває. У п'ятницю не хочеться розлучатися зі школою, а в понеділок важко починати навчання. Але з Томом і Геком усе здається легким. Том навчив мене, як з легкістю робити неприємну справу. Коли він фарбував паркан, усі хлопці наввипередки хотіли хоча б трішечки це спробувати, бо не кожного ж дня «щастить білити паркани».

Продовжити

Чи легко бути Томом Сойєром?

Чи легко бути Томом Сойєром?
Історія про двох хлопчаків - вигадника і фантазера Тома Сойєра та його вірного друга та зброєносця Гека Фінна - захоплювала не одне покоління читачів. Дуже мало знайдеться дорослих, які б не читали "Пригоди Тома Сойєра". Ця повість належить до тих книжок, які читають у дитинстві і перечитують у дорослому віці, знаходячи дотепи, що загубили через дитячу нерозважливість.
Ця книга - різноманітна та багатобарвна - вміло написаний твір і одночасно пародія на "страшні" дитячі книжки. Це розповідь про людей, які живуть у провінції, вони заражені нудьгою, святенністю, дурними забобонами, але разом із тим - це поема про доволі добрих людей.
У творі Марка Твена (Семюела Клеменса) "Пригоди Тома Сойєра" йде мова про хлопців, яких пригнічує школа та церква, але все ж таки їм вдається жити вільним і щасливим життям.

Продовжити

Сонячний світ дитинства в романі М. Твена «Пригоди Тома Сойєра»

Видатний американський письменник Марк Твен написав багато книжок, якими зачитується вже багато поколінь людей. І найулюбленіший серед них — роман «Пригоди Тома Сойєра».

Головний герой цього твору — Том. Він — безтурботний школяр, неслухняний, інколи навіть грубий. У голові в нього завжди повно всяких дурних вигадок та капостей. Том може прогуляти заняття в школі, граючись у лісі та уявляючи себе то піратом, то знаменитим розбійником Робіном Гудом. Він навіть тікає з дому, перелякавши і засмутивши цим тітоньку Поллі.

Продовжити

Світ дитинства в романі Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра»

1. Видатний американський письменник Марка Твен (його творами зачитується багато поколінь людей).

2. "Пригоди Тома Сойєра" — найулюбленіший роман читачів.

3. Суперечливий характер головного героя (безтурботний школяр, неслухняний, інколи грубий, спритний на дурні вчинки та капості; великий мрійник і вигадник, сміливий, чесний, вірний у дружбі, не любить зрадливих, нечесних людей та наклепників).

Продовжити

Радісний світ дитинства в романі М. Твена «Пригоди Тома Сойєра»

Всесвітню славу відомому американському письменникові Марку Твену принесла трилогія, яка багато в чому носить автобіографічний характер. Перша її частина — "Пригоди Тома Сойєра" — давно вже стала духовним супутником багатьох поколінь читачів, бо у ній письменник малює психологічно достовірно світ дітей з їх потягом до волі, романтики, безпосередності, які протиставляються затхлому, пронизаному лукавством світу дорослих людей.

Продовжити

Моє ставлення до головного героя роману Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра» (2)

Твори американського письменника Марка Твена полюбляють дорослі й діти. Стільки світла, доброго гумору, дотепних жартів єна кожній сторінці книги цього автора! Найвідоміші його герої — Том Сойєр та Гекльберрі Фіни.

Том — звичайний хлопчина, пустун, бешкетник. Його життя сповнене пригод, світла і радощів. Не всім дано у буденному бачити незвичайне. А Том уміє і сам здивуватися звичайнісінькій, здавалося б, події, й іншим показати її з незвичного боку. Нові, дивовижні можливості відкриває перед ним і вирваний зуб, і завдання побілити паркан, і будь-який предмет побуту: ключ, грудка крейди, помаранчеві шкуринки тощо.

Продовжити

Моє ставлення до головного героя роману Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра»

Твори американського письменника Марка Твена пройняті світлом і добрим гумором. Відомими героями Марка Твена стали Том Сойєр і Гекльберрі Фіни.

В образі головного героя — Тома Сойєра — Марк Твен (Семюель Ленгхорн Клеменс) зобразив самого себе у дитинстві. Основою повісті стали реальні події, що відбулися з письменником у роки його дитинства, тому повість має автобіографічний характер.

Продовжити

Витівки Тома Сойєра, які мені сподобалися

Їх було так багато...
Щоправда, є одна... Про неї й розповім.
Три хлопці вирішили втекти з дому. Вірніше, два, бо в третього дому не було. Але він через це не переймався, бо звик жити серед діжок на березі річки. Як філософ Діоген. Хоча про Діогена він знав менше, ніж я. Тобто нічого. Вони вирішили, що нікому не потрібні та їх ніхто не любить.
Так вони опинилися на острові посеред великої річки. Там зробили собі табір, фали у всілякі ігри. Та дуже скоро вони почали скучати за рідною домівкою.

Продовжити

© 2009-2019 Школяр UA

Натисніть клавішу Enter для пошуку
Натисніть клавішу Enter для пошуку