Школяр UA

Як змусити відмінника дати списати? 10 способів

СПРОБУЙ зваблювання

Якщо відмінник є особиною чоловічої статі, то найвірніший спосіб роздобути його розташування - будувати йому очі. Тобі здається, що обраний тобою індивід дивиться тільки зошити і ніщо, крім навчання, його не приваблює? А ти спробуй виявити до нього інтерес. Можливо, він і збожеволів на книжках тільки тому, що дівчата на нього не звертають уваги.

Волай до великодушності

Великодушність - риса нашого національного характеру. І якщо запідозрити в людині це якість, то воно обов'язково проявиться. Ніжно дивлячись йому в очі, вимови кілька фраз приблизно такого змісту: «Петров, ти такий добрий. Ти такий щедрий. І тільки ти можеш мені допомогти ».

ГОВОРИ Про МУЖНОСТІ

Просто скажи йому гнівно: «Петров, будь чоловіком! Якщо ти не можеш дати дівчині списати, то тебе і мужиком-то вважати не можна !!! »Але такий метод підходить не для кожного. Деякі можуть і образитися. Якщо твій відмінник занадто ранимий, то потрібно знайти підхід з іншого боку: «Ти такий мужній, такий надійний, поруч з тобою так спокійно».

Запропонувати послуги ЗА ПОСЛУГУ

Ти ж теж не бездарне створіння! Напевно вмієш робити щось краще за це п'ятірочника. Може, він мріє навчитися танцювати, а ти як раз не вилазиш з дискотек? Так навчи його. Або він давно мріє познайомитися з дівчиною з паралельного класу, а ти її прекрасно знаєш? Познайом. Та хіба мало чим ти можеш йому допомогти. І якщо йому це було дійсно потрібно, він не залишиться в боргу.

ЗНАЙДИ ЗАГАЛЬНИЙ ІНТЕРЕС

Дізнайся, чим він цікавиться, і вияви свою зацікавленість в цьому питанні. Наприклад, він обожнює якусь поп-групу. Навр щось типу: «Ой, а мені вона теж подобається ... У тебе є останній альбом? Принесеш послухати? »Потім можна обговорити пісні: яка - супер, яка - так собі. І все - ти йому вже своя. А своїм відмовити набагато складніше.

Натиснути на ЖАЛІСТЬ

Якщо ти звернула увагу, що у твого відмінника сильно розвинене почуття жалю, то можна натиснути на жалість. Проси його про допомогу з нещасним обличчям. Поясни йому, що для тебе алгебра (хімія, фізика, геометрія ...) - просто «темний ліс». І що якщо він не буде регулярно давати тобі списувати, ти обов'язково отримаєш пару в чверті, а потім - в році, потім тебе залишать на осінь, а то і зовсім відрахують зі школи. Ну, хіба жалісливий відмінник може залишитися байдужим до таких нещасть?

Спекулюювати на ЧЕСТІ КЛАСУ

Зроби так, щоб словосполучення «наш клас» знайшло відгук у його душі. Запропонуй йому наздогнати і перегнати паралельні класи. Поясни, що ви кращі, а значить, і успішність у вас повинна бути найвищою. А успішність колективу в першу чергу залежить від найсвітліших його голів. І якщо ботанік вирішить залишитися одноосібником і не захоче думати про товаришів, то все ваше «товариство» буде змушене «тягнутися в кінці». І йому ж самому, талановитому і тямущому Петрову, доведеться вчитися в слабкому класі.

Пробудити ЦІКАВІСТЬ

Натякни, що ти маєш у своєму розпорядженні будь-якої конфіденційної інформації про той чи інший цікавий йому людині, і відмінник твій. Якщо твоєму п'ятірочника ніхто нецікавий, крім його власної персони, то напевно йому буде дуже цікаво дізнатися те, що говорять і думають про нього інші, або те, що ти особисто знаєш про нього. Але ти, напевно, і сама розумієш - що б не думали про нього люди насправді, дізнатися він може тільки хороше. В іншому випадку ти ризикуєш нажити собі ворогів не тільки в особі Петрова, але і тих, чия думка безцеремонно оголосила.

ОСИПАТИ компліментами

Багато людей ласі на лестощі. Мистецтво робити прямі і приховані компліменти в таких випадках - найголовніша зброя. Можна зробити комплімент самому Петрову: висловити захоплення його кмітливістю, розумом, зовнішністю. А можна приємно відгукнутися про його дівчині, його друзів, його собаці ... та хіба мало про що? І цього, швидше за все, виявиться досить, щоб він став м'яким, як пластилін.

ПЕРЕВІР НА «СЛАБКО?»

Деяким людям достатньо зреагувати на магічне слово «слабо?», І вони тут же приходять в першу бойову готовність і прагнуть здійснювати навіть самі божевільні вчинки. Якщо твого ботаніка можна так легко розвести, то чому б цим не скористатися? Підігрій його самолюбство словами: «Доведи, що ти можеш дати мені списати на контрольній, незважаючи на те, що сидиш на першій парті! Доведи, що ти не боягуз і можеш це зробити! »

Якщо ти випробувала всі, але так і не здобула розташування ботаніка або якщо він зовсім зазнався і нічим його не проймеш, то залишається одне - братися за розум. Доведеться засісти за підручники і підтягнути запущений предмет. Погодься так навіть краще, адже свої знання завжди надійніше знань іншої людини, навіть якщо він відмінник.

© 2009-2019 Школяр UA

Натисніть клавішу Enter для пошуку
Натисніть клавішу Enter для пошуку